Tuesday, September 27, 2022
Home Blog

U dashurua me shqiptarin e parë që i doli para, meksikanja...

0
Shumë turistë që vizitojnë Shqipërinë, jo vetëm që e pëlqejnë si vend për periudhën kur janë me pushime, por ka dhe ndonjë prej tyre...

La gruan per refugjanet nga Ukraina. Ja cfare i ndodh ciftit...

0
Tony Garnett ndahet nga refugajtja ukrainase pasi kishe shume promleme me te. Ai u ndaj nga bashkeshortja per tu lidhur me vajzen nga ukraina. Por...

“Cmendet” valuta. Dollari peson rritje ndersa euro shkon si mos me...

0
Kriza, shumë pasiguri dhe lëvizjet e bankave qendrore nëpër botë po shkaktojnë stuhi në tregun e këmbimit valutor. Forcimi i vazhdueshëm i dollarit e...

Metereologet paralajmerojne per perkeqesim te motit. Ja cfare pritet te ndodh...

0
Përshëndetje nga SHMU! Java që presim përara pritet të jetë një javë komplet e paqëndrueshme me masa ajrore të lagështa dhe të paqëndrueshme me origjinë...

Nuk frenoi siç duhej, avioni përfundon në liqen!Por ndodh mrekullia

0
Një “ulje e vështirë” është më e pakta që mund të thuhet për një avion kargo të tipit Boeing 737 që sot rrezikoi praktikisht...

Meghan Markle kërkonte të paguhej për detyrat mbretërore, ja ultimatumi që...

0
Teksa kanë kaluat afro 3 vjet që kur Meghan Markle dhe Harry njoftuan se do të largoheshin si anëtarë të familjes mbretërore, në...

Mjeku i njohur cudit te gjithe: Edhe unë kam marrë bakshish,...

0
Mjeku i njohur Ilir Allkja ka deklaruar se “nuk ka doktor që nuk ka marrë një pagesë për shërbimin mjekësor që ka ofruar.” Ai u...

Që do më bëje krushk me Sali Berishën…? Arben Mevlani rikujton...

0
Dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dy ditët e fundit. Eventi u mbajt mbrëmjen e djeshme në...

Nje mini Tornado: Rikthehen stuhite dhe përmbytjet, Sinoptikanja : Beni kujdes,...

0
E hëna ka nisur me rreshje shiu në të gjithë vendin. Sinoptikanët parashikojnë që pasditja të sjellë edhe rrebeshe shiu që do të krijojnë...

‘Një tërmet mbi 6 ballë do të godasë vendin fqinj Greqin’!...

0
‘Një tërmet mbi 6 ballë do të godasë zonën në kufi me Shqipërinë’! Fakti bëhet i ditur nga profesori i sizmologjisë në AUTH Theodoros...

Shikoni se sa bukur kercen Liri Berisha vallen e Napolonit bashke...

0
Të tjera momente kanë dalë nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit. Nën tingujt e “Napolonit”, Armina dhe Shkëlzeni shkundin skenën së bashku me...

A po ribashkohen? Armonda flet për krizën me partnerin dhe tregon...

0
Disa javë më parë një prej çifteve më të njohura të rrjeteve sociale dolën me një njoftim publik. Flamuri dhe Armonda bënë të ditur se...