Besi dhe Xhensila serisht prinder per here te dyte. Ja cfare gjinie ka femija

0
561

Ata jane nga ciftete me te bukura shqiptare te showbizit Besi dhe Xhensila Myrtezaj.

Cifti tani pret femijen e tyre te dyte pasi Xhensila ka postuar nje video ne profilin e saj ne instagram ku tregon dhe barkun e rrumbullakosur.

Por pasi femija e pare ishte vajze femija i tyre i dyte eshte nje djalë.

Ne i urojme shtatzeni te mbare.