Wednesday, October 5, 2022

Personazh

Arbana dhe Eduarti të pandarë, fotografohen pranë njëri tjetrit

0
Çifti nuk fshihet më, e tashmë prej kohësh jetojnë hapur dashurinë e tyre. Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë kthyer në një prej çifteve më të dashur e të komentuar në radhët e famshëmve shqiptarë,...

Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron...

0
Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fundit nga partnerja e tij Tuna. E gjithë kjo pasi këngëtarja bukuroshe e...

“U dashurova pasi e njoha” Ertugrul flet për jetën private

0
Aktori turk, Engin Altan Duzyatan, i cili për 5 vite ka luajtur rolin e “Ertugrul” në serialin e rekordeve që është transmetuar edhe në Tv Klan, ka dhënë një intervistë për revistën “Hello” “Kur e...

Vajza e Dritan Hoxhës në gjendje të rënduar, zbulohet nga se vuan

0
Sara Hoxha, është në muajt e fundit të shtatzënisë së dytë dhe pritet të bëhet nënë e një djali sërish. Një ndër trashëgimtaret e Top Channel, ka vendosur të shellë per ndjekesit një rrëfim...

Pa kaluar 24 orë nga letra publike e ndarjes, Robert Berisha bën veprimin e...

0
Mbrëmë ai befasoi të gjithë me shkrimin ku bëri publike ndarjen nga bashkëshortja. Robert Berisha vuri standard të ri për mënyrën se si trajtohet një ngjarje e tillë në jetën private kur je në fokus...

E mbani mend Alekun? Sot ai është fiksimi i vajzave pas ndryshimit drastik

0
Pak ditë më parë, pasi ju treguam si duket sot Ragni dhe vumë re në komente se shumë prej jush ishit kurioz të shihnit edhe Alekun, personazhin e serialit indian “Bidaai” i cili bëri...

Prej vitesh në SHBA, Pranvera Veizi rikthehet në ekranin shqiptar pas 30 vite mungesë....

0
Ermal Mamaqi do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “I love “Tropoja”. Në postimet e tij në rrjete sociale, ai ka ndarë vazhdimisht momente gjatë xhirimeve...

‘Atë që bën e dashura ime, s’e bën dot asnjë femër’, rrëfimi i Olsi...

0
Prej disa muajsh është zbuluar se Olsi Bylyku po jeton një histori të bukur dashurie me një vajzë jo të famshme për publikun. Ajo quhet Egli dhe çifti u fotografuan për herë të parë bashkë...

Babë e bijë: Rudina ndan foton më të ëmbël të vajzës me bashkëshortin nga...

0
Moderatorja e dashur për publikun, Rudina Magjistari, po shijon pushimet në shoqërinë e bashkëshortit dhe vajzës së tyre, Mia. Kur vjen puna te jeta private, Rudina gjithmonë është treguar diskrete duke preferuar ta mbajë...

Samir Mane, ëndrra ime më e madhe të kem ndikimi ne rajon

0
Historia frymëzuese e Samir Manes, pasionet dhe dëshirat e një milioneri Samir Mane në një intervistë te rrallë me Ori Nebiaj. Biznesmeni tregoi se si nga një shitës televizorësh sot kompaitë e tij...

Djali i Angelina Jolie regjistrohet në Universitet

0
Mjali i madh i aktoreve Angelina Jolie dhe Brad Pitt, mbush 18 vjeç dhe regjistrohet në universitet. Mësohet se i riu do të ndjekë fakultetin e Bio-Kimisë në Yonsei University të Seulit, në Korenë e...

U nda nga burri, jetonte vetëm me djalin, gazetarja tregon pse la Amerikën për...

0
E mbani mend kur shfaqej çdo pasdite në Ditarin e Zërit të Amerikës? Gazetarja e njohur Mirela Milori, e cila tani punon në ABC news, e jeton ne Shqiperi, ka treguar me teper detaje nga...