Çiljeta e ka mbajtur të fshehtë, por zbulohet babai dhe vëllai i Fernandos, ja fotoja qe i tregon së bashku…

Kengetarja e njohur Ciljeta gjithmone e ka mbajtur te fshehte babain e Fernandos por ai sot eshte rritur dhe eshte 7 vjec.

Por megjithese vitet kane kaluar ajo nuk e ka treguar babain e djalit te saj asnjehere.

Në një foto të postar nga Iconstyle, Fernando ka pozuar duke buzëqeshur per krah babait të tij teksa vëmendjen na e tërhoqi ngjashmëria e tyre e madhe me njeri tjetrin.

Duket se vogëlushi ka marrë shumë tipare të të atit dhe me se shumti dallohen syte e tij dhe duket si një kopje e vogël e tij.

Gjithashtu, djali tjetër në foto ne krah te djathte te fotos është vëllai i Fernandos nga babai.

Mesa duket, 7 vjeçari mban lidhje te ngushta me të atin dhe e takon shpesh herë.