Djali i kryeministrit Rama publikon foton e çuditshme, habit të gjithë me atë që shkruan (FOTO)

Greg Rama djali i kryeministrit Edi Rama ka postuar këto ditë një foto në Instagram në të cilën shfaqet krejt i vetëm dhe nje foto pas tij. Dhe fotoja me sa duket është realizuar në ekspozitën që ai ka pasur kohë më parë.Eshte nje foto e realizuar bukur dhe ka nje stil ndryshe nga babai i tij.Por dhe ideja qe persjell eshte dicka pozitive.

Ajo që na ka tërhequr vëmendje është diçitura që ka vendosur përkrah fotos, në të cilën ai shkruan “I mbyllur” (Anglisht Locked-in).

Nuk dihet se çfarë ka dashur të tregojë Gregori me këtë por kujtojmë se ekspozita e tij tërhoqi goxha vëmendje, ndaj mos ndoshta ky është një sinjal që ai mund të ketë për një tjetër projekt në të ardhmen per nje ekpsozite tjeter apo nje projekte me te madh deri atehere le te presim se cfare do ndodh.