E ftoi në premierën e filmit “I love Tropoja”, Bes Kallaku i bën të “papriturën” Ermal Mamaqit

Ermarl Mamaqi kishte premieren e filmit I Love Tropja dhe kishte nje audience te larte dhe kishte ftuar plot miq.

Ai kishte ftuar miq dhe plot ndjekes te tij ku te gjithe ishin te emocionuar nga filmi i tij i ri.

Thuhet se Mamaqi ka ftuar edhe kolegun e tij, Bes Kallaku, pavarësisht debatit që pati me të në rrjetet sociale.

Por Besi nuk ishte i pranishëm, pasi është në një udhëtim jashtë Shqipërisë së bashku me bashkëshorten, Xhensila Myrtezaj. Edhe pse Ermali e ka ftuar në premierë, Kallaku nuk ka bërë asnjë urim publikisht për të, për t’i uruar suksese për filmin.A eshte kjo xhelozi apo ka dicka qe nuk shkon mes tyre.

Por ajo që vihet re në profilin e tij në “Instagram”, aktori i humorit ka vendosur ditën e premierës së “I love Tropoja”, të publikojë disa mesazhe që ka marrë nga ndjekësit për filmin e tij, “Falco”.

“Faleminderit t’gjithve, ju jam mirenjohes gjithmone, zoti ju rujt . Falco vazhdon te shfaqet .. cdo dite, shkruan Besi krahas mesazheve pozitive.

Tani presim qe a do te kete Besi nje filem te dyt dhe Ermali nje filem te tret.