Edhe Krenar Çoçaj e paska një urim për Marinën, ja çfarë shkruan ai për kunatën

Marina Vjollca ka marrë urime nga të gjithë njerëzit e dashur për ditëlindje. Edhe Krenari si pjestar i familjes së saj i drejtohet Marinës me këtë mesazh urimi.

Bukuroshja e ekranit, Marina Vjollca sot feston ditën e saj të lindjes dhe mori shumë dashuri nga të gjithë, miq familjarë e kolegë.

Një nga mesazhet më të ndjera dhe plot emocion ishte urimi që bashkëshorti i saj, Getoar Selimi i drejton.

“Ditëlindja jote është rilindje për mua ..Gëzuar e shtrenjta ime”,- shkruan reperi në statusin e tij në Instagram.

Në këtë postim nga Getoari të gjithë miqtë e tij kanë komentuar dhe me tyre nuk mungoi as komenti me urimin e ditëlindjes nga Krenar Çoçaj.

“Urime ditlindja e grus..u plakshit bashk me tonat tmirat..”– shkruhet në urimin e Krenarit.
Komenti i Krenar Çoçajt.

Krenari paska gjetur mënyrën më të mirë për të uruar kunatën e tij për ditëlindje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *