Harrojeni dedikimin e ndjerë, Xhisiela Maloku godet sërish: Kam deklarata të habitshme

Ish-e dashura e Rexhep Rrajës, të cilin e denoncoi për dhunë dhe për ushtrim presioni premton deklarata të habitshme.
Harrojeni dedikimin e ndjerë, Xhisiela Maloku godet sërish: Kam deklarata të Xhisiela Maloku ka bërë një tjetër postim në rrjetet sociale.

Ajo ka hedhur një foto të njërit prej lajmeve që qarkulluan sot në portale pas dedikimit të ndjerë që bëri në instastory, dhe krahas tij shkruan se premton deklarata të forta.

“Kjo s’ka lidhje fare me atë që keni thënë. Do ketë deklarata të habitshme, por pak më vonë,”– shkruaj Maloku krahas postimit.
Postimi i bërë nga Xhisiela Maloku

Ditën e sotme qarkulloi në të gjitha portalet, postimi i ndjerë që kishte bërë Xhisiela Maloku në Instastory pa adresë.

Maloku bëri bujë në media pak muaj më parë, teksa denoncoi të dashurin, Rexhep Rrajën për dhunë dhe presion ndaj saj.

Rraja rezultoi të ishte djali i Rrahman Rrajës, deputet i Partisë Socialiste në zonën e Krujës dhe kjo gjë bëri që në këtë histori të përfshihet politika me akuza e kundërakuza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *