Humbin jeten diten e sotme 5 emigrant shqiptar ne Greqi

0
2200

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e sotme ku mesohet se kane humbur jeten 5 emigrant shqiptar ne Greqi.

Aksidenti ka ndodhur ne Edessas dhe makina eshte perplasur me nje kamion pasi makina ishte ne korsin e gabuar.

Perplasja ishte shume e forte sa makina eshte shtypur e gjitha dhe te 5 shqiptaret kane humbur jeten.

Edhe pse ambulanca ka shkuar ne vendngjarje nuk ka arritur te shpetoj asnje person nga te aksidentuarit transmeton shiko.news