Lidhja me Young Zerkën si telenovelë, Ronela: “Jam aktore shumë e mirë!

Ajo është përfolur aq shumë për lidhjen e saj me Young Zerkën, saqë e gjithë situata tanimë po i duket si një serial rozë.

E ftuar sot në “E Diell”, Ronela Hajati e përshkroi lidhjen e saj të dashurisë si një telenovelë, ku aktorët nuk e dinë sesi mund të përfundojnë.

“‘Beautiful’ ka zgjatur me vite të tëra, ndaj sa më shumë ta zgjasim këtë histori, aq më shumë lekë marrim nga reklamat”, u shpreh Ronela.

Ajo shtoi po në kuadrin e “telenovelës” se kanë ndërmend të vazhdojnë kështu edhe 5 vite të tjera, por jo domosdoshmërisht që të ketë një fund të lumtur.

“Nuk i dihet çfarë ndodh deri në fund se varet dhe nga regjisori. Me rëndësi është që unë po e shijoj tenovelën sepse jam aktore shumë e mirë”, tha ajo

Nga rrëfimi i saj u duk se ajo dhe Young Zerka janë ende bashkë! Së fundmi, gjatë një interviste për “Mirage”, edhe këngëtari konfirmoi se bashkëjeton me Hajatin.

Pasi gazetari e pyeti për Ronelën, Young Zerka reagoi në këtë mënyrë: “Ronelën e lashë në shtëpi pak se kishte punë me projekte të tjera, po i përgatit dhe e lashë në shtëpi. Ajo po punon me projekte të tjera, unë po punoj me projektet e mia!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *