Pasi Aleksi ish burri i saj publikoj foto ne instagram ja cfare mesazhi poston sot Rudina Dembacaj

Ata kane qene gjithmon ne qender te vemendjes dhe historia e tyre eshte me e komentuara si vitin e kaluar dhe kete vit.

Pasi ish burri i saj postoj foto me pistolete ne profili e tij ja cfare poston sot Rudina Dembacaj per te kundershtuar foton e tij.

Ajo ka postuar në instastory mesazhet që shkëmben me Frrokun, ku duket se ka dhe një debat se kush është shefi në marrëdhënien mes tyre.

Pavarësisht këmbënguljes së Dembacajt, për të thënë se ajo është shefja, duket se të paktën në biznes udhëzimet e qarta i jep Marku.

Tashmë moderatorja menaxhon një prej biznesve të familjes Frroku, duke i ndryshuar dhe emrin dhe arredimin një lokali që ndodhet në periferi të kryeqytetit.

Por tani do te presim se cfare do te publikoje Aleksi