Sa shumë janë rritur te dy femijet e Xhemit, Xhemi Shehu fotografon dy djemtë e saj bashkë

0
1341

Nga moderatoret me te mira te ekranit shqiptar Xhemi Shehu eshte nje nga moderatoret me te mira sot ne Tv.

Ajo ka dy djem shume te mire Martinit dhe Gabrielit.Dhe ata besoj se do ndjekin rrugen e nenes se tyre drejte artit.

Me djalin e madh, Martinin, Xhemi ka postuar shpesh foto së fundmi, kurse djalin e vogël e ka mbajtur paksa të tërhequr nga publiku.Por sot ajo ka postuar foto me dy djemte e saj.

Pasi ka pasur 37 vjetorin e saj ajo ka bere kete foto duke falenderuar te gjithe ndjekesit e saj ne rrjetet sociale.

Ne i urojme jete te lumtur dhe plot caste te bukura ne familjen e saj.