2500 euro per 6 dite ne Durres. Gazetari shume i kenaqur me cmimet

Ky vit ishte nje vit ndyrshe nga vitet e tjera pasi cmimet ishin me te larta. Dhe te besh pushime duhet te kesh nje buxhet te mire.

Gazetari nga Presheva, Dashnim Hebibi ka kaluar pushimet ne plazhin e Durresit dhe ishte shume i kenaqur.

Ai eshte shprehur se ka shpenzuar 2500 euro per 6 nete. Gazetari punon ne Zvicer dhe cmimet i jane dukur normale. E vetmja gje qe e shqeteson ate eshte papastertia dhe plazhistet nuk e respektojne detin pasi hedhin mbeturina.