admin

Xhejlin e “Sekrete familjare” fiton çmimin “Aktorja më e mirë e vitit”

Çmimet e njohura si “Flutura e Artë” në Turqi, që organizohen çdo vit për yjet në botën e kinemasë, televizionit dhe muzikës, në edicionin e 49-të, kanë gëzuar me dhjetëra artistë. Pinar Deniz, e cila mori një vlerësim të jashtëzakonshëm për personazhin e saj Xhejlin në serialin televiziv “Sekrete familjare”, transmetuar edhe në Tv Klan,…

Read More