Saturday, February 4, 2023

LAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT

Pas BBV Luiz Ejlli thyen rekordin e ri ne Eurovizion

0
Festivali i madh evropian i muzikës, Eurovision, si çdo muaj ka publikuar në YouTube listën me 20 këngët më të dëgjuara të këtij festivali ndër vite. E në listën e këngëve më të dëgjuara të...

Burri i kengetares se njohur arrestohet për vjedhjen te orave “Rolex”

0
Xhemajl Xhimi Sekiraqa, bashkëshorti i këngëtares kosovare Arta Bajramit, është arrestuar dje nga Policia e Kosovës, për vjedhje të orëve luksoze “Rolex”. Sipas medieve kosovare ai ishte shpallur në kërkim nga shteti i...

Dea Mishel cudit te gjithe shqiptaret. Ja cfare viti ka lind Skenderbeu

0
Deamishel me mesatare 9.5: e ben Skenderbeun 67 vjec…Skënderbeu ka lindur në vitin 1956 “Vëllai i madh” i ka vënë banorët përpara një prove interesante, ku secili prej tyre duhet t’u përgjigjej disa pyetjeve rreth...

Burri hidhet nga dritarja e katit te peste mbremjen e sotme

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Korçës. Bëhet me dije se një person ka rënë nga kati i pestë i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë...

Babai ve duart ne kok kur shikon se djali shpenzon para online per te...

0
Një 6 vjeçar në SHBA ka harxhuar plot 1000 paund duke porositur ushqim online. Mason Stonehouse, 6-vjeç po qëndronte me telefonin e të atit, teksa ky i fundit duke menduar se po luante nuk...

Monika Kryemdhi “kapet mat” me Luizin dhe Kiaren. Video po ben xhiro ne rrjet

0
Këtë herë gjatë një seance parlamentare, kamerat e Parlamentit kanë kapur Monika Kryemadhin duke qendruar në Instagram. Sigurisht që kuriozitet ka qenë i madh çfarë ka qenë duke parë. Deputetja ka qenë duke parë disa...

Arrestohen diten e sotme dy mjeket e njohur pasi u merrnin leke pacienteve ne...

0
Dy mjekë të QSUT-së kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për korrupsion. Në kuadër të hetimeve proaktive, dyshohet se mjekët bënin skanera kundrejt shpërblimit, ndërsa disa prej këtyre rasteve janë dokumentuar. Bëhet...

Semuret Efi del nga shtepia e BBV dhe shkon ne spital. Ja cfare semundje...

0
Efi u është ankuar miqve të saj në shtëpi se nuk ndihej mirë dhe herë pas here ka patur marramendje. Më shumë sesa tensioni, banorët dyshuan se Efi vuan nga veshi i mesëm, ndaj...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin model

0
Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në emisionin “Aldo Morning Show”, në Tv Klan. Bëhet fjalë për Sulejmanin nga Burreli i cili kërkon të gjejë një partnere për të bashkëjetuar sepse jeta...

Drama e madhe e Blerinës: Vjehrrit flinin në kuzhinë, kurse unë në sallon! Kishe...

0
Në rubrikën “Ka Një Mesazh Për Ty” nga “E diela shqiptare” në Tv Klan, kanë ardhur Blerina dhe nëna e saj, Dituria. Dituria është gruaja e dytë e babait të Blerinës me të cilin...

Valbona Mema tregon rrefimin prekes: Fëmijëria ime ka qenë e vështirë! Mami na jepte...

0
Këngëtarja Valbona Mema, banorja më e re e “Big Brother VIP Albania” gjatë një loje të zhvilluar për banorët shtëpisë, artisja bëri një rrëfim mjaft prekës, ku na tregoi të gjithëve se ka pasur...

75 vjecari nga Durresi kerkon nuse të jetë e sinqertë pasi unë nuk bëj...

0
Stafi i emisionit “Aldo Morning Show”, në Tv Klan ka shkuar në Durrës për të vizituar Petrit Sulejmanin në shtëpinë e tij. Ai është 75 vjeç, i ka vdekur gruaja para 6 vitesh dhe...