Friday, March 24, 2023

LAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT

Nëna lind fëmijën 6 kg shikoni cfarë emri të cuditshëm që i vuri

0
BRITANI-Një i porsalindur mendohet të jetë foshnja më e madhe e lindur në shtëpi në Britani – me peshë gati 6 kilogramë. Nëna e tre fëmijëve, Ruth Harvey, 36 vjeçe, e quajti me nje emer...

Drejtoresha humbi jetën dje në dush. Tekniku tregon si ta shmangni 100% vdekjen në...

0
Diten e djeshme nje mesuese humbi jeten pasi u fut ne dush dhe kjo ishte fatale per te. Ndersa sot ka ber apel inxhineri elektrik Azmer Duleviç duke thene se duhet te merren masa qe...

Drejtoresha humbi jetën në dush. Lot dhe mirënjohje për mësuesen e dalluar.

0
I jepet lamtumira drejtoreshes se shkolles ne Rrubjekë te Durresit. Pasi diten e djeshme ajo humbi jeten nga korenti duke ber dush. Mesuesja e historis kishte 14 vjet qe jepte mesime dhe ishte nje mesuese...

Keta janë 3 banorët e parë në BBV që po agjërojnë muajin e Ramzanit

0
Tashme jemi ne muajin e Ramazanit dhe nje pjese e mire e popullit shqiptar eshte duke agjeruar. Dhe ne shtepin e BBV jane 3 banore qe po agjerojne. 23 marsi eshte dhe dita e pare...

Luizi merr vendimin drastik për ditën e shtunë

0
Luizi ka bere deklaraten e forte ne BBV nese Kiara del te shtunen un do dal dhe vete. Kjo deklarate ka cuditur dhe Dean. Dea: Je i sigurtë me këtë deklaratë? Luizi: 2 milionë përqind, të...

Gruaja e ndan burrin me grua tjetër. Historia shqiptare që do ju cudisë pas...

0
Ne shqiperi ka histori te bukura ku nje e till eshte treguar dhe ne “Aldo Morning Show” . Valentina ka treguar diten e sotme se si burrin e saj e ndan dhe me nje...

Donzhuani rus që mashtroi 300 gra dhe i merrte paratë. Ja truku që përdorte.

0
Një burrë i quajtur 'Mashtruesi rus i Tinder' është arrestuar pasi dyshohet se ka mashtruar 300 gra dhe i ka marre me qindra mijëra paund. Policia në Shën Petersburg kapi 42-vjeçarin Dmitry Frolov më 1...

Prindërit nuk i lanë të martohen në rini. Cifti martohet pas 60 viteve në...

0
Një çift më në fund kanë lidhur martesën, gjashtë dekada pasi prindërit e tyre anuluan fejesën.Dashuria e vertete triumfon. Len Allbrighton, 79 vjeç dhe Jeanette Steer, 78 vjeç, patën një rrugë te veshtire...

Humb jetën mëngjesin e sotëm drejtoresha e shkollës pasi u fut të bëj dush....

0
Nje lajm i hidhur vjen nga qyteti i Durresit ku drejtoresha e shkollës 9-vjeçare Rrubjekë, Ornela Gjeçi humbi jeten ne dush. Boljeri ishte ne prize ku 45-vjeçarja ka rënë në kontakt me energjinë elektrike...

45 vjecarja humb jetën papritur mëngjesin e sotëm

0
Nje lajm i keq vjen nga Durresi mengjesin e sotem ku nje 45 vjecare ka rene ne kontakt me korentin dhe ka humbur jeten. 45 vjecarja ka qene ne shtepin e saj ku ka...

Vjen lajm i mirë për Luizin pas mbylljes së profilit të tij ditën e...

0
Vjen lajm i mire per Luizin pasi instagrami i tij u mbyll per disa ore diten e sotme. Ai eshte rihapur perseri. Akaunti me 637 mije ndjekes eshte rihapur po ne emer te mortres se...

Pas natës së djeshme vjen lajmi i keq për Luizin ditën e sotme

0
Nje lajm i keq vjen per Luizin diten e sotme pasi instagrami i tij eshte mbyllur pasi ai u gezua shume kur mesoj se ai kishte mbi 600 mije ndjekes. Pas problemeve qe u pat...