Wednesday, September 27, 2023

SHOW BIZ

Më e bukur se kurrë Xhoana Nano feston 50 vjetorin. Duket si një 20...

0
Pas jetes se tyre ne Vjene te Austris Xhona Nano eshte rikthyer ne Shqiperi per te festuar 50 vjetorin e lindjes. Ajo eshte nje nga ikonat e bukuris Shqiptare edhe pse ne moshen 50 vjec...

Xhensila serishte shtatzene. Zbulohet gjinia e bebit

0
Nje lajm i bukur vjen nga cifti Xhensila dhe Bes Kallaku ku mesohet se Xhensila eshte serisht shtatzen dhe eshte ne pritje te nje femije. Diten e sotme eshte zbuluar dhe gjinia e femijes i...

Vjen lajmi i bukur nga Fifi,dalin foto e para te shtatzënisë (Foto)

0
Fifi dhe Adisi janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja shihen kudo bashkë dhe nuk i kursejnë dedikimet në rrjetet sociale. "Panorama.plus" ka zbuluar se kjo është një periudhë shumë...

Cudit te gjithe Armina Mevlani: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë në...

0
Tiranë- Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u diskutua tema “partneri im është çun mamaje”, e cila ndezi debat. Moderatorja e njohur, Armina Mevlani, lexoi një mesazh të dërguar nga një ndjekë she...

Ish-Missi shqiptar në lidhje me miliarderin nga Maroku, shikoni sa i bukur është. Foto

0
Prej kohësh, ish-Miss Universe Blerta Veseli gjendet në Amerikë. Përveç punës, atje bukuroshja duket se ka gjetur dhe dashurinë. Prive.al ka arritur të kuptojë nga detaje pranë saj se Blerta është në një lidhje...

Per here te pare Arjola Demiri publikon mesazhet me ish-bashkëshortin

0
Arjola ka treguar se me bashkëshortin vazhdojnë të ruajnë raportet e mira me njëri-tjetrin për shkak të fëmijëve. Arjola Demiri publikon mesazhet me ish-bashkëshortin Së fundmi, aktorja është pyetur në Instagram: “A i sheh ish burri...

Me ne fund Arjola Demiri poston foto nga shtepia e saj e re qe...

0
Arjola Demiri është një nga personazhet më të përfolur. Aktorja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj personale dhe jo vetëm. Së fundmi ajo ka realizuar...

Hyrremi surprizohet kur merr nga vajzat dhuratën më të bukur

0
Meryem Uzerli është e njohur për rolin e saj si Sulltanesha Hyrrem në serialin e famshëm historik “Sulejmani i Madhërishëm”. Por në jetën reale ajo është nënë e dy vajzave të vogla, Lara Jemine...

Arbana e thotë për herë të parë, çfarë e cmendi ate tek Eduarti

0
Ajo eshte nje nga moderatoret mete mira dhe shume e dashur per publikun shqiptar. Por publiku eshte shume i interesuar per jeten e saj private Ajo vazhdon dhe na surprizon me detaje nga jeta e saj. Në...

Marjana Kondi transformohet ne nje vazje 20 vjecare pas nderhyrjes se fundit ne lekure....

0
Marjana Kondi nje nga aktoret me te dashura per publikun shqiptar. Ajo tashme duket si ne vajze 20 vjecare me nderhyrjen e re qe ka ber ne lekure. Ajo ka perdorurm menyren e re pa...

Duket si 20 vjecare por ja sa vjec eshte Mihrije Braha

0
15 nëntori është një ditë speciale për Mihrije Brahën. Këngëtarja e njohur feston ditëlindjen e saj të 55-të. Ndërsa nuk kanë munguar urimet e shumta nga fansat, miqtë e familja. Por si duket më i veçanti i...

35-vjetori i martesës. Mirush Kabashi poston foto me bashkeshorten. Shikoni sa e bukur eshte

0
Ai nje nga aktoret me te dashur per te gjithe Shqiptaret.Mirush Kabashi së fundmi në familjen e aktorit ka patur jo një por dy festa. Bashkëshortja e tij ka festuar ditëlindjen ndërkohë që në...