Fitojë betejën me jetën dhe ju bashkua familjes femija qe lindi me peshen 1750 gram

#Jeta triumfon🤍 Raina e vogël, e cila erdhi në jetë vetëm 1750 gram, pas disa ditëve në terapi intensive, ia doli të fitojë betejën për jetën falë përkushtimit të stafit të Spitalit Universitar Obstetrik Gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë”, dhe sot u bashkua me familjarët e saj. #Krenare për punën e jashtëzakonshme jetëshpëtuese të mjekëve dhe infermierëve…

Read More