Friday, March 24, 2023

LAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT

Gruaja në Tiranë sjell në jetë 3 fëmijë!Shikoni sa emra te bukur i ka...

0
Gëzim i papërshkrueshëm për familjen Arapi që sapo janë gëzuar me trinjakë. Ami, Mia dhe Zoi janë shëndoshë e mirë pasi erdhën në jetë në Maternitetin “Koço Gliozheni”në Tiranë. Mjeket që pritën trinjakët, të Dr....

Vjen lajm i mire per te moshuaren qe u rrah nga infermierja

0
Pas rastit kur një infermerie rrâhù pacienten në Shtëpinë e të Moshuarve në Pejë, reaguan edhe figura të njohura nga Kosova dhe mbarë rojet shqiptare. Ndër personat që reagoi është edhe...

Avioni me shqiptarë bën ulje emergjente. Pasagjereve u bie te fiket.

0
Një avion me shqiptarë është detyruar të bëjë ulje emergjente. Aeroplani që u nis me linjën Prishtinë-Shtutgart u kthye në pistë pas 30 minutave që ateroi në ajër. Sipas mediave vendase mësohet se shkak për...

Zbulohet e vërteta pas ekzaminimit mjeksor i të moshuarës. Ja cfarë u zbulua

0
Të moshuarës Nure, iu bë ekzaminimi mjekësor ditën e enjte dhe rezultatet rëndojnë gjendjen ligjore të 23-vjeçares dhe kolegeve të saj. Sipas rezultateve, e moshuara ka patur lëndime trupore të mëhershme, që do të thotë...

Shikoni se sa eshte rritur djali i Shkelzen Berishes pasi mori pjese ne dasmen...

0
Dasma e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha me blogeren e njohur Armina Mevlani ishte kryefjala e mediave rozë javën e shkuar. Foto dhe video të çiftit, madje edhe fjalimi përshëndetës i babait të...

Rrëfimi i jashtëzakonshëm i vajzës nga FIERI: Punoja 24 orë, paratë i fshihnim në...

0
Në emisionin “Shqip” nga Rudina Xhunga në Dritare TV, ishte e ftuar Migena Agaraj për të na rrëfyer jetën e saj, në një kapërcim realitetesh nga Fieri në New York. Migena na tregoi për jetën,...

Poni poston foton e burrit. Shikoni sa i mire qe eshte.

0
Poni jetën private e ka mbajtur gjithmonë hermetike dhe larg vëmendjes së publikut bashkëshortin e saj vlonjat si dhe djalin e tyre të vogël. Ndërkohë e ftuar në "Why no", këngëtarja iu përgjigj pyetjes...

Kjo është gjendja e së moshuarës mbremjen e sotme pasi doli nga azili

0
Zhaneta Nura, vajza e gruas e cila rrah nga një infermiere tash është mirë dhe është qetësuar. Nura këtë e tha në RTV Dukagjinit dhe tha se me të marrë lajmin e dites se sotme...

Shikoni si duket sot “Marigoja” sa shume qe ka ndryshuar aktorja. Foto

0
Me suksese të panumërta dhe një karrierë të gjatë e plot role që kanë shenjuar kujtesën e të gjithë shqiptarëve, Elvira Diamanti është tërhequr nga skena. Aktorja e famshme do të mbahet mend sidomos...

Pushuesi shkon në Dhërmi me pi një kafe me ujë shikoni se sa i...

0
Kete vit pushimet ne jug të vëndit janë shumë të shtrenjta ka pasur një rritje cmimesh dhe janë të pa përballueshme për një grup të madhë njerëzish. Ka shume ankesa dhe rritje cmimesh dhe ndodh...

Flet per here te pare babai i Jonadës. Si ndodhi ngjarja ne oren 14:00...

0
Babai i Jonadës, Bledar Avdia ka treguar cfare ka përjetuar ditën që ndodhi ngjarja. Ai ka treguar se ka qenë duke u larë në det me vajzën, kur papritur erdhi skafi dhe e ndau...

Shkodrani sheh ambulancën me dritat ndezur dhe afrohet të shohë çka ngjarë, nuk u...

0
Padyshim që jetojmë në vendin e çudirave. Për fat të keq po e gjejmë veten duke e thënë çdo ditë këtë shprehje por duke gjykuar nga situatat me të cilat përballemi përditë, duket se...