Filluan reshjet e para te debores ne vendin tone.ARRSH njofton për rrugët e bllokuara, apel shoferëve

📍Në Qafë Thore-Theth vazhdon puna për pastrimin e dëborës 🚧 dhe shpërndarjen e kripës pasi pritet ulje e temperaturave në këtë aks 🌨 në këtë moment temperatura shënon 1 °C❄️ 🚗 Reshjet e dëborës janë me intensitet mesatar, rruga është e hapur dhe qarkullimi kryhet pa probleme✔️ 🚜Kontraktori është në terren pa ndërprerje 🦺 🌧Gjatë…

Read More