Salcë me speca

Specat i pjekim dhe i lejme mbuluar sa te zbuten Pasi u heqim lekuren dhe farat i vendosim ne blender Po aty shtojme kripe dhe piper te zi Pastaj vazhdojme me 100 g djath te bardhe, 1 filxhan vaj ulliri 1 luge filadelfia ose salce kosi leng turshive ose limoni

Read More