16-vjecari peson aksident dhe bie nga ura 5 metra ne Permet mbremjen e sotme

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e sotme ku mesohet se nje 16 vjecar eshte aksidentuar dhe ka rene me motor nga ura me lartesi 5 metra.

Ngjarja ka ndodhur ne rrugen Këlcyrë-Permët dhe nuk dihet se si eshte gjenda e 16 vjecarit.

Policia dhe grupi hetimor kane shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e aksidentit dhe per ti ardhur ne ndihme 16 vjecarit.