25 vjecari shkon ne pyll te mblell kerpurdha gjendet i pa jete ne kanal vadites

0
7746

Nje ngjarje e rende ka ndohur ne Mat ku mesohet se nje 25 vjecar eshte gjetur pa shenja jete ne pyll.

Ai ka shkuar te mbledh kerpurdha ne pyll por nuk eshte kthyer ne shtepi.

Trupi i 25 vjecarit eshte gjetur ne kanal vadites.

Njoftimi i policisë:

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat, rreth orës 23.35, të mbremjes së djeshme, pas njoftimit të familjarëve, se shtetasi E.GJ., 25 vjeç, kishte shkuar në pyll, për të mbledhur kërpudha, dhe nuk ishte kthyer ende në banesë, kanë nisur menjëherë kërkimet në zonën e fshatit Shulbatër, për gjetjen e tij.