27 vjecari humb jetën duke konsumuar pica

0
150

ITALI-Një lajm i hidhur vjen nga Italia ku mësohet se një 27 vjecar ishte duke ngrënë dhe pa pritur ka humbur jetën.

27-vjecari ishte duke konsumuar një pica dhe ajo i ka ngecur në fyt dhe i është bllokuar frymëmarrja.

Prinderit ishin aty dhe i dhanë ndihmën e shpejtë por pa rezultat.

Atij i pushoj zemra nga bllokimi i frymëmarrjes. Pasi vjen ambulanca e gjen atë pa shenja jete.

27 vjecari ishte me origjinë Kineze dhe jetonte në itali pasi ishin tregtarë dhe merreshin me tregëti.