29 vjecari i jep fund jetes mbremjen e sotme ne Tirane

0
2538

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne Tirane ku mesohet se nje i ri i ka dhene fund jetes duke u vetvra me kallashnikov.

29 vjecari eshte vetvrare ne fshatni Gracen ne Tirane ne oren 20:00.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e kesaj ngjarejeje dhe po punohet per dokumentimin e plotë