3 ditet qe pritet te kete reshje shiu ne vendin tone. Ja sa do te shkojne temperaturat

0
942

Ditet e fundit te gushtit do te jene me reshje shiu dhe ulje te temperaturave.

Nga dita e hene deri ne diten e merkure pritet qe te kete reshje shiu sidomos ne vendet malore.

Temperaturat diten e marte do te bien 10 grade dhe do te shkojne derin ne 24 grade ne vendet malore.

Moti do te permiresohet nga dita e enjte ku priten rritje te temperaturave dhe largimi i reshjeve te shiut. Shiko.news