35-vjetori i martesës. Mirush Kabashi poston foto me bashkeshorten. Shikoni sa e bukur eshte

Ai nje nga aktoret me te dashur per te gjithe Shqiptaret.Mirush Kabashi së fundmi në familjen e aktorit ka patur jo një por dy festa. Bashkëshortja e tij ka festuar ditëlindjen ndërkohë që në po të njëjtën ditë ata kanë patur 35-vjetorin e martesës.

Në këtë ditë të shënuar aktori ka zgjedhur që me një urim shumë të bukur dhe tejet emocionues të urojë bashkëshorten edhe në rrjetin e tij social Facebook. “Dy gëzime në një ditë. Ditëlindja jote: Edhe 100 vite të tjera e dashur Lola.


Dhe 35-vjetori i martesës sonë: Jetofshim e gëzofshim së bashku… e pse jo… edhe ‘Martesën e Artë’(50-vjetorin)!!!”, ka shkruar aktori krah një fotografi ku ata shihen mëse të lumtur. Aktori i ka dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila bashkëshortes së tij, Lola.