37 vjecari nga Korca i jep fund jetes ne Ksamil diten e sotme

Nje 37 vjecar eshte gjetur pa shenja jete ne Ksamil ne nje hotel. I riu humbi ishte nga Korca dhe ishte ne Ksamil.

Mendohet se i riu i ka dhene fund jetes duke u vetvarur. Por policia ka shkuar ne vend ngjarje per te zbuluar shkaqet e ngjarjeve te kesaj ngjarje te rende.

37 vjecari eshte gjetur ne dhomen e hotelit diten e sotme.

Grupi hetimor pritet te zbardh shkaqet e ngjarjes. Shiko.news