40 vjecari godet tre persona me thikë në Tiranë

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne qytetin e Tiranes.Nje 40-vjacar ka goditur me thike 3 persona te tjere ne lokal.

Ngjarja ka ndodhur ne Laprake dhe te tre shtetasit e demtuar jane shtruar ne spital.

Gjendja e tyre eshte kritike dhe policia po punon me arrestuar pesonin qe i plagosi.

Policia po heton pse ndodhi ngjarja.