41 vjecari shqiptar baba i dy femijeve humb jeten ne Itali pasi rrezohet nga shkallet e shtepisë

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku mesohet se ka humbur jeten Flogert Rroshi.

41 vjecari shqiptar ka humbur jeten si pasojë e një ngjarje aksidentale të ndodhur në shtëpi.

41 vjecari zbriti per te pire nje cigare por me pas ai ka rene dhe gruaja e tij e ka gjetur bashkeshortin pa ndjenja. Edhe pse mjeket i dhane ndihmen e shpejt ai nuk arriti te jetonte.

Flogerti lë pas bashkëshorten dhe dy djemtë të moshës 14 dhe 10 vjeç. Dhjetorin e shkuar ata kishin marrë nënshtetësinë italiane.