43 vjecararja nga Berati i jep fund jetes pasi meson se vajza e saj ka nje semundje te rend

Nena helmohet me fotoksine pasi meson se vajza e saj ka semundje keqe (kancer). Pranvera Berisha eshte shtruar me urgjence ne Spitalit Rajonal Berat.

Por ajo u dergua ne spitalin Ushtarak ne Tirane pasi gjendja e saj u rendua. 43 vjecarja fatkeqesisht ka humbur jeten.

Ajo ka marre kete veprim pasi mesoi se vajza e saj u diagostikua me kancer dhe ajo nuk ka duruar dot kete dhimbje te madhe i ka dhene fund jetes.

Pranvera punonte në ndërmarrjen e pastrim-gjelbërimit të qytetit. Shiko.news