5 vjecarja nuk po ndihej mirë. Humb jetën papritur në shtëpinë e saj

Skoci-Nje vajze 5 vjecare humb jeten papritur ne shtepine e saj. Ajo pati te vjella dhe me pas ajo ishte pa shenja jete.

Isabella Grace Docherty, e njohur si Bella, ndërroi jetë papritur disa orë pasi ajo filloi të ankohej se ndihej e sëmurë.

Mjekët luftuan per ta shpetuar ate por nuk ia dolen dot.

Nëna e saj Pamela Little, nga Newarthill , tha se nuk e priste te ndodhte dicka e tille por gjerat ndodhen kaq shpejt sa nuk arritem ti jepnim ndihmen e pare.

38-vjeçarja tha: “Ajo filloi të kishte të vjella papritur herët gjatë ditës, por nuk ishte asgjë kaq shqetësuese dhe ne menduam qe do behej me mire po fatkeqesisht ajo nuk ia doli.