52 vjecari nga Tepelena i jep fund jetes

0
1214

TEPELENE-Nje ngjarje e rende vjen nga Tepelena ku mesohet se nje 52 vjecar i ka dhene fund jetes me arme automatik.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Progonat në Tepelenë dhe 52 vjecari eshte gjetur nga familjaret e tij ne kosphtin e baneses.

Familjaret kane treguar se 52 vjecari kishte probleme me shendetin mendor dhe perdorte ilace sepse vuante nga depresioni.

Policia ka shkuar ne vendngajrje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes. Shiko.news