60 vjecarja hidhet nga kati i katërt i pallatit

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne qytetin e Durresit ku mesohet se nje grua 60 vjecare eshte hedhur nga kati i kater te pallatit.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje dhe ka mesuar se 60 vjecajra ka probleme me shendetin mendor dhe kjo e ka bere qe te hidhet nga kati i katert.

Ngjarja ka ndodhur ne oren 10:50 dhe 60 vjecarja eshte shtruar me urgjenc ne spital ku dhe po mjekohet.