60 vjecarja humb jetën papritur mbrëmjen e sotme duke punuar në lokal

HUmb jeten mbremjen e sotme nga breshëria me armë 60 vjecarja Mimoza Paja duke punuar ne nje klub.

Mesohet se dhe disa persona jane plagosur ja dhe emrat e tyre Sahit Murati, Astrit Meraj, Emanuel Sala, Ermir Bejuku, Genc Shohalli. E lënduar nga xhamat ka mbetur edhe një 10-vjeçare.

Autoret jane larguar me shpejtesi nga vendngjarja pasi nuk kane arritur ta qellojne pronarin e lokalit

Policia eshte duke punuar per te zbardhur ngjarjen