72 vjecari ngacmon s*eksualisht nusen e djalit por e peson keq

Korçë- Precedent i rëndë në Korçë. Një 72-vjeçar është proceduar në gjendje të lirë pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht nusen e djalit të tij.

Ka qenë kjo e fundit që ka bërë denoncimin në polici.

Policia njofton se u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për I. M., 72 vjeç, banues në fshatin Porodinë, Korçë, për veprën penale “Ngacmimi seksual”, pas kallëzimit të bërë nga nusja e djalit të tij, e cila pretendon se është ngacmuar seksualisht nga ky shtetas.