81 vjecarja tregon sekretin e bukurise dhe rinisë se saj

Martha Stewart eshte 81 vjec dhe eshte nje super modele. Ajo ka cmendur te gjithe me trupin e saj edhe pse eshte 81 vjec.

Ajo tregon sekretin e kesaj mrekullie ku tregon se ajo zgjohet heret cdo mengjes dhe pi nje pije detox me jeshilleqe. Me pas ajo fillon stervitjen dhe ecen shume neper parqe apo ne natyre.

Ajo e bene kete gje cdo dite e nis diten e saj me ecje ne nature dhe kujdeset tek ushqimi qe konsumon.

81 vjecarja ka dhe nje palester te vogel ne shtepi ku ushtrohet cdo dite.

Konsumoj cdo dite ushqime te shendetshme dhe perime. Nuk konsumoj fare mish por pi shume uje. Dhe pse jame 81 vjec jam ende e re dhe plot energji.