A e gjeni dot se kush eshte kjo nuse e bukur? Nje nga kengetaret me te mira

0
24728

Ky shte nje nga ciftet me te bukur Shqiptar dhe nje nga ciftete me te komentuar te showbizit.

Behet fjale per Mijrije Brahen dhe Naimin diten e dasmes se tyre. Nje cift simpatik dhe plot dashuri.

Mihria ka ndar me ndjekesit e saj ne rrjetet sociale foto nga dasma e saj nje nga momentet me te bukura te jetes se saj. Shiko.news