A eshte Kiara 5 javeshe shtatzen? Miqte i nxjerrin sekretin

Prej disa kohësh në media ka qarkulluar lajmi se ish-konkurrentja e “BBV” Kiara Tito është shtatzënë.

Pikërisht këtë lajm e konfirmojnë edhe burime për Iconstyle, pranë rrethit shoqëror të Kiarës.

Qarkullojnë fjalë se moderatorja është vetëm 5 javëshe shtatzënë dhe po kujdeset ta fshehë sa më mirë pritjen e ëmbël, mirëpo kanë qenë vetë miqtë e Kiarës që s’e kanë ruajtur dot “sekretin”.

Ende nuk ka një konfirmim ‘zyrtar’ nga çifti.