A ju kujtohet Anila Mimani? Ja se si duket këngëtarja sot, rikthim i saj

Kengetarja Anila Mimani eshte rikthyer ne boten e muzikes. Ne rikthimin e saj ajo eshte duke bashkepunuar me Young Zerken, si `back vocal`.

Kjo kenge e re me titull “Neser” ka ngjallur interes te menjehershem dhe ka marre shume pelqime dhe kjo edhe fale Aniles.

Edhe pse Anila ka ndryshuar shume qe nga koha e para nje dekade kur ishte e preferuara e te rinjve, gjithsesi zeri asaj karakteristik duket sikur ska ndryshuar aspak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *