Sa shumë ngjajnë: Xhensila Myrtezaj tregon për herë të parë babain e saj

Meqe tashme eshte nje kengetare e njohur dhe shume e dashur per publikun, kurioziteti mbi jeten private te Xhensila Myrtezait eshte gjithnje ne rritje. Por gjithsesi ajo shpesh ka postuar foto per te gjithe familjen dhe ska lene gje pa zbuluar.

Persa i perket pjesetareve te familjes kengetarja ka publikuar foto me mamin dhe motren por me babain nuk jemi njohur.

Tashme Xhensila ka vendosur ta prezantoje edhe te atin duke postuar nje foto te vjeter ku shfaqen e ëma , i ati, gjyshja dhe gjyshi i saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *