Ajo eshte 47 vjec por askush se beson. Ja truket qe ajo perdor qe ti duket fytyra si nje 20 vjecare

0
647

NE TË GJITHË duam ta mbajmë lëkurën tonë rinore, apo jo?

Epo, një grua që duket shumë më e re se mosha e saj tregon rutinën e kujdesit të lëkurës që ka përdorur që nga mosha 12-vjeçare për ta mbajtur atë të duket e re.

Lana nga SHBA, i la njerëzit të habitur kur zbuloi moshën e saj pasi postoj nje video ne rrjetet sociale.

Lana tregoi se ishte 47 vjeç dhe asnje se besoi.Me pas ato filluan te komentonin te cuditur.

Njerëzit nuk mund ta besonin, njëri shkroi: “Jo. Unë do të kisha thënë ndoshta 23!”

Një person tjetër komentoi:! Ju dukeni… fund të viteve 20!”

Një i tretë shkroi: “Uau, ky është i pari që më tronditi vërtet. Mendova 27.”

Të tjerë iu lutën Lanës të tregonte rutinën e saj të kujdesit për lëkurën, duke e pyetur: “Kujdesi për lëkurën dhe dietën rutinë pleeeeeaasee.”

Ajo tha: “Mënyra se si e pastroj fytyrën time çdo ditë fjalë për fjalë që kur isha 12 vjeç, tha ajo.

“Unë nuk përdor sapun, nuk kam përdorur kurrë sapun”.

Në vend të kësaj, Lana përdor një jastëk pambuku dhe alkool izopropil për të fshirë fytyrën dhe qafën.

Videoja është bërë virale me mbi 650 mijë shikime dhe mbi 75 mijë pëlqime.