Ajo sot eshte nje nga femrat me te bukura shqiptare, a e gjeni dot kush eshte kjo vogelushe?

Kjo vajze e vogel ne kete foto tashme eshte e njohur si nje nder femrat me te bukura.

Adrola Dushi gjithmone na ben per vete me fotot e bukura qe publikon ne rrjete sociale madje shpesh here pa grim dhe thjesht natyrale.

Por kete foto si femije Adrola e ka postuar se fundmi dhe duket shume simpatike.

Kete foto e ka kujtim nga femijeria dhe te mendosh se cilesia e atehershme e fotove nuk krahasohet me sot.

Ajo e ka ndare me ndjekesit e saj kete moment te bukur ne Instastory.