Andrra vishet si nuse, Sinani do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket

0
347

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani gjithmonë shkëlqen me veshjet që bën.

Ajo në shumë aspekte duket perfekte, duke i kushtuar rëndësi të madhe paraqitjes fizike.

Së fundmi, tregon që i ka merak veshjet tradicionale, ku shihet me dallam të arit dhe grim perfekt.

Ajo në imazhe e fundit shfaqet me dallam dhe me një fustan të zi e me shumë stil.

Në këto pamje, Andrra shfaqet thjeshtë mahnitëse. /ORAinfo/