Arbana Osmani poston videon e pare me vajzen Zoi. Sa e mire qe eshte vajza. Video

0
4944

Arbana Osmani nje nga moderatoret me te mira shqiptare dhe shume e dashur per publikun.

Ajo lindi nje vajz te bukur te cili e quajti Zoi.

Ne Instagram ajo ka postuar videon e parë me vogëlushen e saj duke e mbajtur ne krah.

Ajo u shpreh se:“Më në fund gjeta pak paqe”

Kujtojmë se vetëm disa ditë pas lindjes, moderatorja duket se i është rikthyer punës, këtë e bëri të ditur vetë Osmani përmes postimeve në rrjetet socaile