Arbana Osmani shtatzënë për herë të dytë? Ja komenti që ngre dyshime për gjithçka

0
58

Pasi mbylli me suksese emisionin e saj Arbana Osmani ka udhetuar drejt Greqise ku po shijon disa dite relaksi. Pas nje vezhgimi ne instagramin e moderatores, “Iconstyle.al” vuri re nje koment prej se cilit u ngriten shume dyshime.“Vazhdo jetën ashtu si e ndjen zemër mos dëgjo çfarë thonë. Arbana të jesh mirë me shëndet dhe të daltë fëmija shëndosh e mirë dhe vetë të jesh mirë. Të përqafoj fort!”- i shkruan komentuesja e cila duket jo vetem ndjekese por nga menyra e te shkruarit ngjan me ndonje te aferm te saj.

Vetvetiu pas ketij momenti u ngriten dyshime per nje shtatezani te dyte pasi ajo ka edh nje djale te quajtur Jon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here