Arbana poston foto nga shtepia e saj. Shikoni se sa e bukur qe eshte. Foto

0
701

Ajo eshte nje nga moderatoret me te dashura per publikun shqiptar. Arbana Osmani eshte nene e tre femijeve te mrekullueshem dhe shume e dashur per te.

Ajo ka postuar foto nga shtepia e saj ku vihet re se ajo e ka arreduar shume bukur.Ne sy bie arredimi mjaft modern dhe luksoz i shtepise se Arbanes.

Shtepia e moderatores eshte e rrethuar nga gjelberimi dhe me siguri eshte ne nje nga zonat strategjike te periferise se Tiranes.

Ne i urojme dite te bukura ne familjen e saj dhe suksese te metejshme ne projektet e saj si moderatore.