Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, mbledh gjithë miqtë: Flori Mumajesi dhe Kejsi bëjnë ‘magji’, Eni Çobani kërcen nga gëzimi

Ardit Gjebrea nje nga kantautoret me te mire shqiptar mbrëmë ka festuar ditëlindjen dhe ai eshte i lumtur dhe ne i urojme dite te bukura.

Suprizat për të kanë qenë të shumta dhe në “storyt” e tij në Instagram ka qenë vetë Arditi ai që ka publikuar pjese nga festa e madhe, me shumë njerëz.

Në festë kanë kënduar Flori, Kjajdi, Bruno, Masela Cibukaj. Nga ana tjetër shfaqet Eni Çobanin të ciln nuk e zë vendi dhe kërcen nga gëzimi për ditëlindjen e mikut të saj ata jane te gjithe te lumtur dhe gezojne se bashku.

Një dedikim ia ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. “Nuk ka fjalë që e përshkruan dashurinë që kam për ty. Edhe pse nuk jam fizikisht atje për të festuar sot me ty, shpirtërisht jam gjithmonë pranë teje. Gëzuar ditëlindjen heroi im”, shkruan Joni.

Ndërsa Arditi teksa ka publikuar një foto me bashkëshorten Anilën dhe vajzën Anën, shkruan: “Nuk ka më tortë me qirinj sipër, por nga tani e tutje për çdo datëlindje, do të kem një shishe që hapet për të thënë: “Gëzuar”!