Ardit Gjebrea i bën një dediikm shumë të veçantë bashkëshortes për ditëlindje

Bashkëshortja e Arditit, Anila, ka festuar ditëlindjen e saj dhe e gjithe familja Gjebrea në këtë ditë të veçantë kanë festuar me të afërmit e miqtë në nje feste shume te bukur.

Moderatori shumë i dashur për shqiptaret, Ardit Gjebrea ka postuar në profiilim e tij ne Instagram një foto nga kjo festë dhe i ka bërë një urim të veçantë bashkëshortes.

“Edhe flakën e qiririt e ke siç je vetë. Gëzuar ditëlindjen e imja Anila”, shkruan Arditi.