Arjola bën deklaratën e forte per Donaldin mbremjen e sotme

Mbrëmjen e sotme në “Fan Club” u diskutua se përse secili finalist e meriton fitoren. Edhe ish-banorët kanë dhënë komentet për secilin banor, përfshirë edhe Donaldin.

Arjola Demiri, e cila doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri pak ditë më parë, u shpreh se Donaldi për suksesin e tij i ka përdorur të gjithë, madje edhe miqtë e tij.

Aktorja konsideron gabimin më të madh të Donaldit momentin kur doli kundër Einxhel.

Arjola: Ai djalë është shtrydhur më shumë sesa duhet. Ka bërë gjëra në këtë program, por protagonizmin e ka marrë dashje pa dashje, me meritë, ose pa meritë. Donaldi ka pasur shumë strategji. Dhe miqtë i ka përdorur që të gjithë për suksesin dhe famën e vet sepse është i etur për sukses. Ka përdorur çdo lloj guri, me Sarën me Semin, me Egzonën. Ka bërë heroin me të gjitha. Donaldi gabimin më të madh e ka bërë kur doli kundër Einxhelin. I ka ndihmuar njerëzit vetëm për strategjinë e vet.

Kujtojmë se fituesi i Big Brother Vip Albania do të shpallet në finalen e madhe që mbahet më 18 shkurt.