Arrestohen kater infermiere pasi shisnin organet e femije te sapolindur

TANZANI- Jane arrestuar kater infermiere ne Tanzani pasi ato shisnin orgaret e foshnjave te porsalindura.

Nje ngjajre shume e rende qe ka tronditur te gjithe boten.

Nje nene shtazen kishte lindur dy femije por pak ore me vone ato kishin nderruar jete.

Pas hetimeve qe u ben mesohet se infermieret i kishin marre organe femijeve.

Kater infermieret jane arrestuar dhe pritet qe te marrin denim maksimal per kete ngjarje.

Ata do te dalin ne gjyq ku do te marrin dhe denimin.